Žeriavnik

09.10.2018
Spoločnosť: VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 73, 95701
Okres: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej Ponuky: Žeriavnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha žeriava a výkon viazacích prác

- transport náhradných dielov, prípravkov, materiálu, výrobkov a tovaru

- vedenie dokumentácie nakládky

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- ponúkame žeriavnický kurz a zaučenie

- nárast mzdy po skúšobnej dobe a po roku

- príplatky nad rámec zákona za nadčas

- výkonnostné príplatky

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.
Adresa: Partizánska 73
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Kontaktná osoba: VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.
Kontaktné údaje: VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.

Partizánska 73
Slovensko

+421905885972