Zástupca základnej umeleckej školy

09.10.2018
Spoločnosť: Základná umelecká škola

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Rača, Vrbenského 1, 83153
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Lektor, školiteľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vedenie pedagogického kolektívu k pracovnej a realizačnej činnosti. Zabezpečenie kooperácie pedagogického kolektívu s inými úsekmi ZUŠ.

Vykonávanie kontrolnej a hospitačnej činnosti.

Stará sa o kvalifikačný profil zverených pracovníkov.

Pripravuje podklady pre pedagogické rady, pracovné a gremiálne porady.

Organizačne zabezpečuje všetky verejné a interné podujatia školy, ako aj všetky podujatia prekračujúce rámec školy, ak sa ich škola zúčastňuje.

Pedagogická činnosť.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 10:30 do 18:30

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • vedenie ľudí

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Nutná prvá atestačná skúška alebo jej náhrada.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Základná umelecká škola
Adresa: Vrbenského 1
83153 Bratislava-Rača
Slovensko
Kontaktná osoba: Základná umelecká škola
Kontaktné údaje: Základná umelecká škola

Vrbenského 1
Slovensko

+421903222165