Lektor pre komunitné vzdelávanie

09.10.2018
Spoločnosť: Občianske združenie EDUCO

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky, Nové Zámky, Andovská 25/E, 94001
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Lektor, školiteľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

priama činnosť s deťmi

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Pedagogické vedy
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Psychologické vedy
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Umenie a umeleckoremeselná tvorba

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tvorivosť (kreativita)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Osobnostné predpoklady
  • vnútorná stabilita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Občianske združenie EDUCO
Adresa: Hviezdna 4
94901 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Občianske združenie EDUCO
Kontaktné údaje: Občianske združenie EDUCO

Hviezdna 4
94901 Nitra