Zámočník ŽKV

09.10.2018
Spoločnosť: Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrola, oprava a výmena jednotlivých častí ŽKV. Premeriavanie všetkých druhov podvozkov ŽKV. Vyväzovanie a zaväzovanie dvojkolesí, kyvných ramien a podvozkov ŽKV. s

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: turnusová práca
Ponúkaný plat: od 527
Iné výhody:

Náborový a stabilizačný príspevok.

Po skúšobnej dobe prémie.

Pravidelné zvyšovanie mzdy, istota mesačnej mzdy, príplatkov a mzdových zvýhodnení.

Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Pracovné voľno nad rámec zákona.

Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností, výhody podnikovej kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrý zdravotný stav, prax v odbore je výhodou. Odborné skúšky a osvedčenia sú výhodou.
Manuálne a technické zručnosti, schopnosť analyzovať a riešiť technické problémy, samostatnosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť, ochota pracovať v kolektíve, záujem a schopnosť učiť sa

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Adresa: Drieňová 24
82009 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Kontaktné údaje: Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24
Slovensko

+4210220293235