Zámočník dráhových vozidiel

09.10.2018
Spoločnosť: Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Hviezdoslavovo námestie 7, 81102
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie zámočníckych prác pri opravách prevodových skríň náprav, vyväzovanie a zaväzovanie ŽKV, opravy podvozkov, rázsoch, brzdových ťahadiel, vahadiel, oprav dverí.

Vykonávanie jednoduchých zámočníckych prác pri údržbe a opravách osobných vozňov, neplánovaných opravách bez odvesenia a s odvesením. Vykonávanie opráv kotúčovej brzdy a jej konečné zriadenie, opravy protišmykových regulátorov, okien, dverí, brzdových systémov, vzduchových rozvodov ŽKV, ťažného a narážacieho ústrojenstva a interiéru vozňa.

Vykonávanie bežných zámočníckych prác pri plánovaných i neplánovaných prehliadkach dráhových vozidiel.

Vykonávanie opráv prevodových skríň hnacích náprav, vyväzovanie a zaväzovanie ŽKV, opravy podvozkov, rázsoch, brzdových ťahadiel, vahadiel, opravy hydraulických zdvíhacích plošín na prepravu vozíkov pre invalidov, opravy dverí, opravy centrálneho zatvárania dverí, uzatvorených systémov WC, klimatizačných jednotiek.

Vykonávanie odborných zámočníckych prác pri údržbe a opravách osobných vozňov, neplánovaných opravách bez odvesenia a s odvesením.

Ponúkaný plat: od 569
Iné výhody:

- bonusy, odmeny, prémie

- možnosť robiť nadčasy

- stravné lístky

- možnosť kariérneho rastu

- možnosť finančného povýšenia - záleží aj od miesta výkonu práce (jednotlivej pobočky)

- využívanie cestovania vlakom pre zamestnanca a jeho rodinu zadarmo

- zvýhodnené aj cestovanie vlakom v zahraničí

- nadštandardné príplatky pri nadčasoch, sviatkoch, víkendoch

- nadštandardné poistenia, príplatky, zaujímavý sociálny program

- záruky zamestnávateľa v zmysle kolektívnej zmluvy

- pracovný čas a prestávky v práci

- rekondičné pobyty - po určitých odpracovaných rokoch - hradí z veľkej časti zamestnávateľ

- vzdelávanie, školenia

- ocenenia ministra dopravy a výstavby SR, generálneho riaditeľa

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie
Stredná škola - ukončené maturitou
ALEBO
Odborná stredná škola s podobným zameraním - výučný list

Zámočníka dráhových vozidiel hľadáme do Bratislavy.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Runtime BP Slovak, s.r.o.
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 7
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Runtime BP Slovak, s.r.o.
Kontaktné údaje: Runtime BP Slovak, s.r.o.

Hviezdoslavovo námestie 7
Slovensko

+421918701111