Vedúci posunu

09.10.2018
Spoločnosť: Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Hviezdoslavovo námestie 7, 81102
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Koordinátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie posunu, vykonávanie posunovacích prác a riadenie pohybu železničného koľajového vozidla v pridelených obvodoch.

Zaisťovanie železničného koľajového vozidla proti neúmyselnému pohybu, kontrola ich správneho zaistenia po ukončení posunu.

Zabezpečovanie prístavby železničného koľajového vozidla na prevádzkové ošetrenie, do opráv a na zbrojenie.

Výkon práce v obvode depa a priľahlých obvodoch, okrem železničných staníc.

Výkon práce v železničných staniciach, príp. k nim priľahlým depám a obvodom.

Ponúkaný plat: od 595
Iné výhody:

- bonusy, odmeny, prémie

- možnosť robiť nadčasy

- stravné lístky

- možnosť kariérneho rastu

- možnosť finančného povýšenia - záleží aj od miesta výkonu práce (jednotlivej pobočky)

- využívanie cestovania vlakom pre zamestnanca a jeho rodinu zadarmo

- zvýhodnené aj cestovanie vlakom v zahraničí

- nadštandardné príplatky pri nadčasoch, sviatkoch, víkendoch

- nadštandardné poistenia, príplatky, zaujímavý sociálny program

- záruky zamestnávateľa v zmysle kolektívnej zmluvy

- pracovný čas a prestávky v práci

- rekondičné pobyty - po určitých odpracovaných rokoch - hradí z veľkej časti zamestnávateľ

- vzdelávanie, školenia

- ocenenia ministra dopravy a výstavby SR, generálneho riaditeľa

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Vedúceho posunu hľadáme do Zvolena a Žiliny.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Runtime BP Slovak, s.r.o.
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 7
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Runtime BP Slovak, s.r.o.
Kontaktné údaje: Runtime BP Slovak, s.r.o.

Hviezdoslavovo námestie 7
Slovensko

+421918701111