Koordinátor študijných pobytov Ústavu medzinárodných vzťahov

09.10.2018
Spoločnosť: Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Dolnozemská cesta 1, 85235
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Koordinátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

koordinovanie študijných pobytov v rámci programu Erasmus+ a bilaterálnej spolupráce, komunikácia s zahraničnými partnermi v anglickom jazyku, celková administrácia študijných pobytov, vrátane organizácie výberových konaní študijných pobytov a celkového spracovania zmluvnej a finančnej dokumentácie

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 490
Iné výhody:

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

ďalšie počítačové vedomosti (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint - pokročilý), zodpovednosť, bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ekonomická univerzita v Bratislave
Adresa: Dolnozemská cesta 1
85235 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: Ekonomická univerzita v Bratislave
Kontaktné údaje: Ekonomická univerzita v Bratislave

Dolnozemská cesta 1
Slovensko

0267295264