Telesales Specialist

09.10.2018
Spoločnosť: UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Ševčenkova 36, 85101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Telemarketingový pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- prijímanie predajných hovorov od zákazníkov – predaj služieb, spracovanie požiadaviek od zákazníkov na pripojenie, zabezpečovanie zmeny služieb, rozširovanie databázy zákazníkov

- aktívne volanie zákazníkom za účelom predaja služieb – kontaktovanie vybraných skupín, ponuka a predaj služieb

- aktívne kontaktovanie potenciálnych zákazníkov na základe prijatej online objednávky na služby retransmisie UPC Broadband Slovakia, s.r.o.

- riešenie operatív spojených s online predajom ( vedenie dennej štatistiky, mesačné vyhodnotenie)

- informovanie zákazníka o produktoch UPC Broadband Slovakia, s.r.o. a uskutočňovanie následného predaja

- motivačné ohodnotenie podľa výkonu (provízie; bonusy)

- skvelá príležitosť získania praxe v kontakte so zákazníkom a v predajných zručnostiach

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do
Ponúkaný plat: od 600

- okrem základnej zložky mzdy máte nárok na individuálny príplatok ku mzde do výšky 260 eur + provízie z predaja

- zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- motivačné súťaže

- teambuildingové aktivity a rôzne iné akcie

- možnosť využívať Multisport kartu a Metro kartu

- vzdelávací program pre zamestnancov

- 5 týždňov dovolenky i pre kolegov do 33 rokov

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- SŠ/VŠ
- užívateľská znalosť MS Office: Word, Excel
- príjemné vystupovanie a prezentácia
- výborné komunikačné zručnosti
- obchodný duch
- flexibilita, samostatnosť
- odolnosť voči stresu a odmietnutiu
- teamový hráč

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.
Adresa: Ševčenkova 36
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.
Kontaktné údaje: UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Ševčenkova 36