STROJNÝ ZÁMOČNÍK

09.10.2018
Spoločnosť: K - SUPRA, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Brezno, Brezno, Mostárenská 9/29, 97703
Okres: Brezno
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba dielcov pre vagónovú výrobu

- výroba oceľových konštrukcií pre transformátory, žeriavy a energetiku

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 750
Iné výhody:

- tarifná mzda mesačná 750,-€/mes. až 850,- €/mes..

- výška mesačnej mzdy od 900,- €/mes. až 1 050,- €/mes. podľa schopností

- výplata vždy načas

- práca v stabilnej spoločnosti

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba /ŠP/

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- zručnosť, znalosť v oblasti strojárskej výroby
- čítanie strojárskych výkresov
- záujem vzdelávať sa v odbore strojárstvo
- základný zváračský kurz CO2 - ZM1, resp. DG2, DG5 vítaný

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: K - SUPRA, s.r.o.
Adresa: Mostárenská 9/29
97703 Brezno
Slovensko
Kontaktná osoba: K - SUPRA, s.r.o.
Kontaktné údaje: K - SUPRA, s.r.o.

Mostárenská 9/29