Strojník betonárne a nakladača

09.10.2018
Spoločnosť: LADCE Betón, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, Podlužany, Zlobiny 197, 95652
Okres: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej Ponuky: Murár, obkladač
Strojník
Strihač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

strojník betonárne a nakladača na prevádzke v Podlužanoch a Trenčíne

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 750
Iné výhody:

+ 20% pohyblivá zložka mzdy podľa mesačného výkonu

stravovacie poukážky

13. príp. 14. plat podľa hospodárskeho výsledku

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LADCE Betón, s.r.o.
Adresa: Janka Kráľa 601
01863 Ladce
Slovensko
Kontaktná osoba: LADCE Betón, s.r.o.
Kontaktné údaje: LADCE Betón, s.r.o.

Janka Kráľa 601
01863 Ladce
Slovensko

+421911500389