Stomatológ

09.10.2018
Spoločnosť: EuroDent s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Piešťany, Piešťany, Nálepkova 12, 92101
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Zubný lekár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stomatológ zubný lekár, 3VPM. Náplň práce- poskytovanie zubnej starostlivosti v oblasti stomatológia, požadovaná prax 2 roky, požadovaná znalosť ukrajinksého jazyka na úrovni C1 a C2.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EuroDent s.r.o.
Adresa: 9. Mája 15, Trnava, 91702
Kontaktná osoba: EuroDent s.r.o.
Kontaktné údaje: EuroDent s.r.o.

9. Mája 15, Trnava, 91702