Zubný lekár

09.10.2018
Spoločnosť: GDENT, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Námestovo, Zákamenné, Zákamenné 55, 02956
Okres: Námestovo
Typ pracovnej Ponuky: Lekár
Zubný lekár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca zubného lekára.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 21:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1800
Iné výhody:

Zubná ambulancia v Zákamennom

Mladý kolektív, 4 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie, moderné vybavenie: Tri nové stomatologické súpravy, tri nové intraorálne RTG s RVG, nový digitálny OPG RVG, Endodontický mikroskop, atď.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov

Ďalšie požiadavky:

Schopnosť a ochota pracovať s detským stomatologickým pacientom.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • empatia
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GDENT, s.r.o.
Adresa: Zákamenné 55
02956 Zákamenné
Slovensko
Kontaktná osoba: GDENT, s.r.o.
Kontaktné údaje: GDENT, s.r.o.

Zákamenné 55
Slovensko

+421910266636