Stavebný a prevádzkový elektrikár

09.10.2018
Spoločnosť: L.S.M., spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Veľký Biel, Kostolná , 90024
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

elektrikárske práce, oprava, servis a údržba strojových zariadení

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: L.S.M., spol. s r.o.
Adresa: Kostolná, Veľký Biel, 90024
Kontaktná osoba: L.S.M., spol. s r.o.
Kontaktné údaje: L.S.M., spol. s r.o.

Kostolná, Veľký Biel, 90024

0911457 047