Automechanik - autoelektrikár

09.10.2018
Spoločnosť: Milan Ovseník - ELCAR

Miesto práce: Slovensko, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Centrum II 70/1, 01841
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Autoelektrikár
Automechanik
Elektrikár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

oprava a servis motorových vozidiel, montáž LPG pohonu na vozidlá, oprava alternátorov a štartérov, práca aj v teréne

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Milan Ovseník - ELCAR
Adresa: Pruské 141
01852 Pruské
Slovensko
Kontaktná osoba: Milan Ovseník - ELCAR
Kontaktné údaje: Milan Ovseník - ELCAR

Pruské 141
Slovensko

+421905622202