Prevádzkový zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: MATADOR Automotive Vráble, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Nitra, Nitra, Novozámocká 185/A, 94905
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Vráble, Staničná 1045, 95212
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oprava a údržba strojov a technologických liniek. Samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov

Oprava a údržba strojov a technologických liniek

Oprava a údržba strojov s NC systémom

Oprava vysokofrekvenčných strojných zariadení

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 1020
Iné výhody:

-perspektívne a stabilné pracovné miesto

-možnosť ďalšieho vzdelávania

-nadobudnutie praktických skúseností a znalostí

-bohatý sociálny program a benefity- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Adresa: Staničná 1045
95212 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Kontaktné údaje: MATADOR Automotive Vráble, a.s.

Staničná 1045
95212 Nitra
Slovensko

+421905815502