Prevádzkový zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Nemšová, Železničná 207/9, 91441
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

nástrojárske a zámočnícke práce, obrábacie práce na vŕtačke, frézke, brúske, leštičke, príprava formového materiálu do výroby

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

znalosti a praktické skúsenosti so zváraním a zámočníckou prácou
fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu
dôslednosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.
Adresa: Železničná 207/9
91441 Nemšová
Slovensko
Kontaktná osoba: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.
Kontaktné údaje: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.

Železničná 207/9