Pracovník SBS - Zvolen a okolie

09.10.2018
Spoločnosť: ASF FENIX SECURITY, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Zvolen, Zvolen, Sokolská 9438/96, 96001
Okres: Zvolen
Typ pracovnej Ponuky: Pracovník strážnej služby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výkon strážnej služby podľa interných smerníc.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 20:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 550
Iné výhody:

- Stravné lístky v hodnote 3,40 eur,

- odmeny za záchyty,

- a iné.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Nutný preukaz odbornej spôsobilosti na výkon fyzickej ochrany podľa zákona 473/2005 Z.z.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ASF FENIX SECURITY, s. r. o.
Adresa: Hviezdoslavova 3
97101 Prievidza
Slovensko
Kontaktná osoba: ASF FENIX SECURITY, s. r. o.
Kontaktné údaje: ASF FENIX SECURITY, s. r. o.

Hviezdoslavova 3