Nočný strážnik

09.10.2018
Spoločnosť: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Komárno, Bajč, Vlkanovo 1, 94654
Okres: Komárno
Typ pracovnej Ponuky: Pracovník strážnej služby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nočné stráženie farmy jalovíc

- pravidelná kontrola a obchôdzka majetku

- evidencia kontrol

- odovzdávanie informácií manažmentu farmy

- ochrana informácií

- kŕmenie jalovíc a teliat

- vytláčanie hnoja z chodieb

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 18:00 do 6:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe

- odborné školenia

- kariérny rast

- odmeňovanie nadpriemerných výkonov

- starostlivosť o zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • praktické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Adresa: Mikuláš 631
94655 Dubník
Slovensko
Kontaktná osoba: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Kontaktné údaje: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Mikuláš 631
Slovensko

+421905207130