Pracovník obsluhy strojov a zariadení. Nepotrebuješ prax

09.10.2018
Spoločnosť: Maxin's quality services, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Žarnovica
Okres: Žarnovica
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy (vkladanie a vykladanie dielcov)

- kontrolné merania vyrobených dielcov

- práca s posuvným meradlom a technickou dokumentáciou

- pravidelné zápisy do kontrolných hárkov

- zabezpečenie plynulého chodu výroby spoločne s ostatnými zamestnancami

- starostlivosť o poriadok okolo svojho pracoviska

Ponúkaný plat: od 578
Iné výhody:

- príspevok na dopravu až do výšky 100€

- v prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie

ZDARMA

- mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci

- 13. a 14. plat

- príplatky za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, víkendy, sviatky a nepretržitú prevádzku.

- bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť

- stravovacie karty 3,60€ za každý odpracovaný deň (doplatok len 1,40€)

- možnosť využitia kariet nielen v stravovacom zariadení, ale aj v potravinách, či reštauráciách.

- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

- komplexná starostlivosť koordinátorom

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s obdobnou pozíciou výhodou nie podmienkou
- technické myslenie
- matematická gramotnosť - nevyhnutná
- skúsenosti s posuvným meradlom výhodou
- strojárske vzdelanie výhodou
- ochota pracovať na 3-4 zmennej prevádzke
- vhodné aj pre absolventov a uchádzačov bez skúseností

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Maxin's quality services, s. r. o.
Adresa: Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Maxin's quality services, s. r. o.
Kontaktné údaje: Maxin's quality services, s. r. o.

Bajkalská 22
Slovensko

+421918827345