Operátorka / operátor výroby PP vlákien

09.10.2018
Spoločnosť: CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Poprad, Svit, Štúrova 101, 05921
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha dĺžiaco-tvarovacích textilných strojov, výroba ponožiek.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,

- komplexné zaškolenie,

- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,

- ročný príspevok pri splnení hlavných cieľov,

- motivačný príspevok za dochádzku,

- nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov,

- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,

- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,

- zdravotná starostlivosť o zamestnancov.

- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,

- pravidelné prestávky na odpočinok a cvičenie,

- zamestnanecké eventy,

- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.
Adresa: Štúrova 101
05921 Svit
Slovensko
Kontaktná osoba: CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.
Kontaktné údaje: CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.

Štúrova 101
05921 Svit
Slovensko

+421527153257