Pracovník na údržbe

09.10.2018
Spoločnosť: Nemocnica Alexandra Wintera n.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Piešťany, Winterova 66, 92163
Slovensko, Trnavský kraj, okres Piešťany, Piešťany, Rekreačná 2, 92101
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Správca budov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovník na údržbe - práce súvisiace s činnosťou oddelenia údržby

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 576
Iné výhody:

Výhodou je výučný list v obore inštalatér, maliar a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nemocnica Alexandra Wintera n.o.
Adresa: Winterova 66
92163 Piešťany
Slovensko
Kontaktná osoba: Nemocnica Alexandra Wintera n.o.
Kontaktné údaje: Nemocnica Alexandra Wintera n.o.

Winterova 66
Slovensko

+421337955305