Práca v zdravotníckom zariadení pri detskom pacientovi

09.10.2018
Spoločnosť: Národný ústav detských chorôb

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Limbová 1, 83340
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme do pracovného pomeru absolventov stredných škôl so záujmom o prácu v zdravotníckom zariadení pri detskom pacientovi

Možnosť práce v jednozmennej aj viaczmennej prevádzke.

Ponúkaný plat: od 586

Ponúkame možnosť získania kvalifikovaného zdravotníckeho vzdelania, ktoré bude plne hradené a zabezpečené zamestnávateľom a poskytnutím plateného študijného voľna.

Ďalšie benefity:

 práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;

 osobné ohodnotenie a odmeny;

 skrátený pracovný čas;

 týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;

 možnosť rozvíjať sa profesijne aj osobnostne v tíme;

 príplatok za zmennosť;

 možnosť poskytnutia ubytovania;

 stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);

 príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
- ochota spolupracovať v tíme.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Národný ústav detských chorôb
Adresa: Limbová 1
83340 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Národný ústav detských chorôb
Kontaktné údaje: Národný ústav detských chorôb

Limbová 1
Slovensko

+4210259371446