Sestra na lôžkovom oddelení

09.10.2018
Spoločnosť: Svet zdravia, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Žiar nad Hronom, Žiar nad Hronom, Sládkovičova 11, 96537
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Štiavnica
Okres: Banská Štiavnica
Žiar nad Hronom
Typ pracovnej Ponuky: Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ošetrovateľská starostlivosť o pacienta na lôžkovom oddelení.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 739
Iné výhody:

Možnosť zvyšovania kvalifikácie.

Karty so zľavou MAX, EXI, MultiSport.

Firemné akcie: Mikuláš, Vianočný večierok, Športový deň.

Ponuka letných táborov pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Svet zdravia, a.s.
Adresa: Einsteinova 25
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: Svet zdravia, a.s.
Kontaktné údaje: Svet zdravia, a.s.

Einsteinova 25
Slovensko

+421911330486