Podlahár

09.10.2018
Spoločnosť: M.Cup Production s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Pezinok, Svätý Jur, Na pažiti 14 , 90021
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Podlahár, dlaždič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pokladač športových povrchov, montér oplotení ihrísk.

Montérske práce- športové povrchy, stavby ihrísk.

VP-B je podmienkou.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: M.Cup Production s.r.o.
Adresa: Na pažiti 14, Svätý Jur, 90021
Kontaktná osoba: M.Cup Production s.r.o.
Kontaktné údaje: M.Cup Production s.r.o.

Na pažiti 14, Svätý Jur, 90021