Dláždič

06.10.2018
Spoločnosť: Centrostav EU s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Revúca, Tornaľa, Školská 13-17, 98201
Okres: Revúca
Typ pracovnej Ponuky: Podlahár, dlaždič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu pre skúsených obkladačov. Bude sa obkladať: nemocnice, byty

realizácia dlažieb na balkónoch a lodžiách, interiérové dlažby

montáž ovetraných a kontaktných fasád, pomocné práce v stavebníctve

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

• doprava zabezpečená zamestnávateľom

• stabilná práca na hlavný pracovná pomer

• možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

stravné poukážky vo vyške 150 Eur/mes

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Centrostav EU s. r. o.
Adresa: Dunajská 8
81108 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Centrostav EU s. r. o.
Kontaktné údaje: Centrostav EU s. r. o.

Dunajská 8
Slovensko

+42195733803