Operátor, vodič vysokozdvižného vozíka

09.10.2018
Spoločnosť: Ľubomír Kočiš

Miesto práce: Slovensko, okres Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, K cintorínu 1511/13, 95701
Okres: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej Ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

manipulácia s exportovaným a importovaným tovarom

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ľubomír Kočiš
Adresa: K cintorínu 1511/13
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Kočiš
Kontaktné údaje: Ľubomír Kočiš

K cintorínu 1511/13
Slovensko

+421915953623