Operátor v spaľovni nebezpečného odpadu

09.10.2018
Spoločnosť: ARCHÍV SB, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Priemyselná 1947/1, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Pracovník strážnej služby
Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha spaľovacieho zariadenia. Kuričský, zváračský a vodičský preukaz nie sú podmienkou.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ARCHÍV SB, s.r.o.
Adresa: Priemyselná 1947/1, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: ARCHÍV SB, s.r.o.
Kontaktné údaje: ARCHÍV SB, s.r.o.

Priemyselná 1947/1, Liptovský Mikuláš, 03101

0915 490 904