Obkladač

09.10.2018
Spoločnosť: T Design, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Radlinskeho 45, 81107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Murár, obkladač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kladenie keramických obkladov a dlažieb.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Práce sa budú realizovať na rôznych rezidenčných projektoch v rámci Bratislavy.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: T Design, s.r.o.
Adresa: Mládežnícka 31
97404 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: T Design, s.r.o.
Kontaktné údaje: T Design, s.r.o.

Mládežnícka 31
Slovensko

+421905890320