Murár, stavebný robotník

09.10.2018
Spoločnosť: NRT s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trenčín, Trenčianska Turná, Rozmarínova 510, 91321
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Murár, obkladač
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

realizácia stavebných prác podľa potreby

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NRT s.r.o.
Adresa: Moravská 13
02001 Púchov
Slovensko
Kontaktná osoba: NRT s.r.o.
Kontaktné údaje: NRT s.r.o.

Moravská 13