Florista / kvetinár

09.10.2018
Spoločnosť: fiori s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Pezinok, Pezinok, Myslenicka 2B, 90201
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Kvetinár
Aranžér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aranžovanie kvetín, práca s pokladňou.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 20:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Od 1. mája príplatok za prácu v sobotu 0.69 EUR/hod, v nedeľu 1.38 EUR/hod. Príplatok 65 EUR na mesiac za splnenie limitu plus príplatok 1.5 % z čistého zisku pobočky.

Stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: fiori s.r.o.
Adresa: Čigérska 1833/24
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: fiori s.r.o.
Kontaktné údaje: fiori s.r.o.

Čigérska 1833/24
Slovensko

+421948808740