aranžér (flórista)

09.10.2018
Spoločnosť: Zayn Service s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Košice I, Košice-Staré Mesto, Floriánska 10, 04001
Okres: Košice
Typ pracovnej Ponuky: Aranžér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

aranžovanie kvetov a dekorácií, samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, kreativita, chuť pracovať v mladom kolektíve, ambícia sa stále zdokonaľovať,

výhodou : študijný odbor predavač, kvetinár - aranžér, dizajn, umelecká škola

Výberové konanie sa uskutoční dňa 15.10.2018 o 10:00 hod. na adrese spoločnosti Floriánska 10, 040 01 Košice (Kvetinárstvo Kvety Deluxe a Flower Garden)

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 09:00 do 19:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 650

školenie platené zamestnávateľom - kurz aranžovania, mesačný bonus, práca v mladom kolektíve, výhodné platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Zayn Service s.r.o.
Adresa: Floriánska 10, Košice-Staré Mesto, 04001
Kontaktná osoba: Zayn Service s.r.o.
Kontaktné údaje: Zayn Service s.r.o.

Floriánska 10, Košice-Staré Mesto, 04001

+421944365379