Elektrotechnik automatizovanej výroby

09.10.2018
Spoločnosť: Mobis Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Gbeľany, Mobis ulica 1, 01302
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Elektrotechnik
Technik
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zabezpečenie kontroly chodu a technického stavu zariadení a liniek, najmä kórejskej výroby, zabezpečenie kontroly riadiacich systémov, vedenie príslušnej technickej a prevádzkovej dokumentácie v kórejskom a anglickom jazyku, koordinácia inštalácie a komunikácie s materskou spoločnosťou v Kórei, najmä pri zavádzaní nových výrobných liniek a zariadení a pri riešení vzniknutých problémov, zabezpečovanie servisných prác a opráv

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • kórejský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • PLC systémy - vysoká

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mobis Slovakia s.r.o.
Adresa: Mobis ulica 1, Gbeľany, 01302
Kontaktná osoba: Mobis Slovakia s.r.o.
Kontaktné údaje: Mobis Slovakia s.r.o.

Mobis ulica 1, Gbeľany, 01302

0415158153