Disponent

09.10.2018
Spoločnosť: B.T. Transport s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Zvolen, Zvolen, Moyzesova 7883/39, 96001
Okres: Zvolen
Typ pracovnej Ponuky: Disponent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* disponovanie vozidiel MKD

* logistika

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1050
Iné výhody:

* vlastný telefón

* zaujímavé firemné benefity (platené fitcentrum, poukážky na relaxáciu)

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: B.T. Transport s.r.o.
Adresa: Piaristická 6
91101 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: B.T. Transport s.r.o.
Kontaktné údaje: B.T. Transport s.r.o.

Piaristická 6
Slovensko

+421 911 979 809