Concierge pre hotel Galéria - informátor, nosič batožiny

09.10.2018
Spoločnosť: EUROCOM Investment, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Ružomberok, Liptovská Teplá, Bešeňová , 03483
Okres: Ružomberok
Typ pracovnej Ponuky: Telefonický operátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontaktná osoba p. Mináriková , HR Generalista telefonický kontakt: +421904/751 887, mail: minarikova@tmr.sk

Náplň práce: Concierge pre hotel Galéria - informátor, nosič batožiny.

• Pomáha s batožinou hostí podľa požiadaviek hostí/recepcie s cieľom ich doručenia na požadované miesto

• Poskytuje hosťovi informácie o mieste pobytu, aktivitách v hoteli a mimo hotel s cieľom navrhnúť program

• Vykonáva parkovanie vozidiel a monitoruje priestor pred hotelom s cieľom predvídať neočakávané situácie, ktoré môžu mať negatívny dojem pre hosťa

• Informuje hostí o službách hotela a podporuje predaj služieb s cieľom splňovania plánov

• Vykonáva registráciu hostí (check-in/out) s cieľom skrátiť čas registrácie

• Reprezentuje hotel a služby hotela pri príchode a odchode hostí s cieľom splnenia požiadaviek hostí

Požiadavky na uchádzača:

azyky: anglický jazyk - pokročilý, nemecký, poľský, ruský jazyk - mierne pokročilý

Znalosti : Microsoft Excel, Microsoft Word, internet

Iné: komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, fyzická zdatnosť

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: turnusová práca
Ponúkaný plat: od 672

SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1, zľavy vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • poľský - elementárna: A1 a A2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EUROCOM Investment, s.r.o.
Adresa: Bešeňová 136, Bešeňová, 03483
Kontaktná osoba: EUROCOM Investment, s.r.o.
Kontaktné údaje: EUROCOM Investment, s.r.o.

Bešeňová 136, Bešeňová, 03483