Zvárač CO2

09.10.2018
Spoločnosť: DOLMET s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Bytčická 4, 01042
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

ZVÁRAČ KOVOV ZVÁRA KOVOVÉ MATERIÁLY V ZMYSLE PLATNEJ TECHNICKEJ DOKUMENTÁCIE POUŽITÍM RÔZNYCH ZVÁRACÍCH TECHNÍK.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Žiadame každého uchádzača, aby sa na termíne pohovoru vopred telefonicky dohodol a zároveň priniesol svoj CV.

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • vnútorná stabilita
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DOLMET s.r.o.
Adresa: Veľká Okružná 8335/43
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: DOLMET s.r.o.
Kontaktné údaje: DOLMET s.r.o.

Veľká Okružná 8335/43
Slovensko

+421908526940