Zvárač CO2

09.10.2018
Spoločnosť: KOVAL SYSTEMS, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Púchov, Beluša, Krížna 950/10, 01861
Okres: Púchov
Typ pracovnej Ponuky: Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zváranie zostáv podľa príslušnej výrobnej dokumentácie

- určenie a nastavenie parametrov zvárania

- premeranie vyrobených dielov s použitím meracích a skúšobných prístrojov

- ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov a jednoduché opravárske práce

- evidovanie technických údajov a výsledkov práce

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- Stabilná práca s najmodernejšími výrobnými technológiami,

- mzda od 5 eur/hod. závislá od pracovných skúseností uchádzača,

- možnosť výkonnostného príplatku,

- koncoročné odmeny,

- možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- základný zváračský kurz Z_M1 (zváranie v ochrannej atmosfére taviacou elektródou nelegované resp. nízkolegované ocele)
- skúsenosť so zváraním metódou TIG výhodou
- skúsenosť so zváraním hliníka výhodou

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KOVAL SYSTEMS, a.s.
Adresa: Krížna 950/10
01861 Beluša
Slovensko
Kontaktná osoba: KOVAL SYSTEMS, a.s.
Kontaktné údaje: KOVAL SYSTEMS, a.s.

Krížna 950/10
Slovensko

+421918087947