žehliar

09.10.2018
Spoločnosť: EGOTEX, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Prešov, Prešov, Masarykova 22/A, 08001
Okres: Prešov
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v odevnom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Žehlenie odevných výrobkov. Mzda závislá od plnenia pracovných úloh (od 2,76 € do 5,70 za hod.). Dochádzkový bonus, zvýhodnená strava vo vlastnej jedálni, polročné a ročné odmeny, výkonnostná prémia, prémia za kvalitu, čiastočné preplácanie cestovného, stabilné zamestnanie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

dochádzkový bonus, zvýhodnená strava vo vlastnej jedálni, polročné a ročné odmeny, čiastočné preplácanie cestovného, stabilné zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EGOTEX, s.r.o.
Adresa: Masarykova 22/A, Prešov, 08001
Kontaktná osoba: EGOTEX, s.r.o.
Kontaktné údaje: EGOTEX, s.r.o.

Masarykova 22/A, Prešov, 08001