Záhradný architekt

09.10.2018
Spoločnosť: GKG s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trebišov, Čierna nad Tisou, Železničná 11, 07643
Okres: Trebišov
Typ pracovnej Ponuky: Záhradný architekt
Architekt
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava projektov, zakladanie záhrad, výsadba okrasných drevín, kvetov, terénne úpravy.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Corel Draw - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Programy súvisiace so záhradnou architektúrou

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GKG s.r.o.
Adresa: Železničná 115/11, Čierna nad Tisou, 07643
Kontaktná osoba: GKG s.r.o.
Kontaktné údaje: GKG s.r.o.

Železničná 115/11, Čierna nad Tisou, 07643

+421914291193