Výrobný pracovník/čka - Nitra

09.10.2018
Spoločnosť: MAHAX Slovakia, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Dolné Hony 24, 95141
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hľadáme šikovných výrobných pracovníkov,

- fyzicky nenáročná práca v stoji aj v sede vhodná pre ženy aj pre mužov,

- montáž kovania, zámkov, cylindrických vložiek a iné, podľa zaradenia na pracovné miesto,

- pracuje sa na zmeny (po 7,5 hod.).

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

Platové podmienky:

1-2. mesiac - 647 eur

Základná mzda: 480 eur

Variabilná zložka: 157 eur (dochádzkový, výkonnostný, kvalitatívny bonus)

po 2. mesiaci - 670 eur

základná mzda: 500 eur

variabilná zložka: 160 eur (dochádzkový, výkonnostný, kvalitatívny bonus)

- stravovanie zabezpečené, na nočnej zmene stravné lístky,

- práca v čistom prostredí,

- stabilná dlhodobá práca,

- príplatky zo zákona (nadčas, sviatky).

- Doprava podľa dohody (smer NZ- NR)

(smer ZM- NR)

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- dobrý zrak a motorika
- chuť pracovať dlhodobo

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MAHAX Slovakia, s. r. o.
Adresa: Fábryho 394/46
95101 Štitáre
Slovensko
Kontaktná osoba: MAHAX Slovakia, s. r. o.
Kontaktné údaje: MAHAX Slovakia, s. r. o.

Fábryho 394/46
Slovensko

+421944425183