Výrobný pracovník/čka - Námestovo

09.10.2018
Spoločnosť: Maxin's quality services, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Námestovo, Námestovo, Námestovo 1215, 02901
Okres: Námestovo
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vhodná aj pre pár v Námestove (operátor)

- práca vhodná aj pre pár vo výrobe chladičov pre automobilový priemysel

- vykonávanie pracovných operácii

- práca vhodná pre ženy, mužov, aj bez praxe

- 3-zmenná prevádzka, voľné víkendy!

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- nočné príplatky a výkonnostný bonus

- pravidelné zálohy

- trvalý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tel. 0907 797 341 (stačí prezvoniť a my Vám zavoláme).

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Maxin's quality services, s. r. o.
Adresa: Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Maxin's quality services, s. r. o.
Kontaktné údaje: Maxin's quality services, s. r. o.

Bajkalská 22
Slovensko

+421907797341