Výpravca

09.10.2018
Spoločnosť: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Rača, Východná 1, 831 06
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Zohor, Staničná 6, 90051
Slovensko, Trnavský kraj, okres Senica, Kúty, Železničiarska 858, 90801
Okres: Bratislava
Malacky
Senica
Typ pracovnej Ponuky: Výpravca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- riadenie, koordinovanie a zabezpečovanie vlakovej dopravy, trate alebo na diaľkovo obsluhovaných úsekoch tratí,

- riadenie a kontrola posunu a vlakotvornej činnosti,

- riadenie a koordinácia práce prislúchajúcich zamestnancov

Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

Ponúkané benefity pre našich zamestnancov:

- cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,

- sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,

- príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona),

- poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- dopravné a technické vzdelanie (výhodou) ukončené maturitnou skúškou, rekvalifikácia je možná

- pozornosť, precíznosť (presnosť),
- praktické myslenie, pamäť,
- zvládanie stresových situácií,
- analyzovanie a riešenie problémov,
- komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi),
- pružnosť v myslení,
- predchádzajúca prax na pozícii výpravcu výhodou
- nemecký jazyk výhodou

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Adresa: Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Kontaktné údaje: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Klemensova 8
Slovensko

+421904823152