vnútorná obsluha čerpacej stanice

09.10.2018
Spoločnosť: ELEMENTPRO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Poprad, Štrba
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Obsluha čerpacej stanice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vnútorná obsluha servisnej čerpacej stanice "Slovnaft" , obsluha zákazníkov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

príjemný kolektív, slušné pracovného ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ELEMENTPRO s.r.o.
Adresa: Námestie osloboditeľov 29, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: ELEMENTPRO s.r.o.
Kontaktné údaje: ELEMENTPRO s.r.o.

Námestie osloboditeľov 29, Liptovský Mikuláš, 03101