Vinohradník

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Pavol Michálek

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Sobrance, Orechová, Orechová 86, 07251
Okres: Sobrance
Typ pracovnej Ponuky: Poľnohospodársky technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práce vo vinohrade: rez viniča, vyväzovanie letorastov, podlom, sečkovanie, zber a ďalšie potrebné práce pri pestovaní hrozna

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- chuť pracovať,
- schopnosť osvojiť si naše technologické postupy pri práci.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Pavol Michálek
Adresa: Orechová 86
07251 Orechová
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Pavol Michálek
Kontaktné údaje: Ing. Pavol Michálek

Orechová 86
Slovensko

+421905439069