Vedúci skladu s priemyselným tovarom

09.10.2018
Spoločnosť: TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci skladu
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Vedúci skladu s priemyselným tovarom.

Vzhľadom na to, že ide o diskrétny výber, nie je možné konkretizovať a presne vykresliť odvetvie, produkty a štruktúru klienta v tomto inzeráte. Všetko potrebné však kandidátovi ozrejmíme v rámci osobného stretnutia.

Vedúci skladu s priemyselným tovarom na tejto pozícií má na starosti kontrolu a koordináciu tímu skladníkov, riadenie a udržiavanie skladu ako aj priamy predaj tovaru zákazníkovi na predajni, objednávanie tovaru z centrály, následné naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru zo skladu až po rozvoz tovaru zákazníkom.

Kandidát zodpovedá za plnenie všetkých vyššie uvedených úloh pričom všetky sa na základe dohody rozdelia medzi pracovníkov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícií patrí:

- organizácia, riadenie, kontrola a zodpovednosť za chod skladu,

- zodpovednosť za dodržiavanie postupov a príjem tovaru na sklad od dodávateľov ako aj jeho výdaj podľa dodacích listov a objednávok,

- oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar,

- práca v programe LLarik,

- hotovostný predaj zákazníkom priamo na predajni.

Na tejto pracovnej pozícií si vieme predstaviť človeka, ktorý má skúsenosti s vedením ľudí, je technicky zdatný a má skúsenosti s predajom a prácou v sklade.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, v rámci ktorého absolvuje úvodné školenie, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, s produktami a pod..

Ponúkaný plat: od 1350

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu,

- pracovné oblečenie,

- vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie,

- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon (fix + pohyblivá zložka mzdy),

- zamestnanecké zľavy,

- v prípade potreby možnosť zapožičania služobného auta (dodávky),

- priateľská a otvorená firemná kultúra,

- a mnoho ďalších benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TRIGON Consulting s.r.o.
Adresa: Majerská cesta 32
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: TRIGON Consulting s.r.o.
Kontaktné údaje: TRIGON Consulting s.r.o.

Majerská cesta 32
Slovensko

+421917203250