Vedúci oddelenia stavebných, technických činností a DaBF

09.10.2018
Spoločnosť: Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Rača, Pri Šajbách 12, 83106
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci oddelenia
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zabezpečovanie agendy súvisiacej s prácami krátkodobého a dlhodobého charakteru pri udržiavaní a uskutočňovaní stavieb

- Hodnotenie technického stavu domového a bytového fondu, posudzovanie návrhov na

opravy a údržbu z rôznych hľadísk (vecného, technického a ekonomického)

- Analyzovanie efektívnosti ďalšieho prevádzkovania domového a bytového fondu

- Koordinovanie činností pri zabezpečovaní technického rozvoja a realizácii technicko-prevádzkových činností u zamestnávateľa s rozsiahlym majetkom

- Riadenie, koordinovanie a kontrolovanie činností zamestnancov na oddelení

- Pripravovanie podkladov rozpočtového charakteru stavebných činností pre verejné obstarávanie

- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami pri zabezpečovaní podkladov v prípravnej fáze verejného obstarávania

- Spolupracovanie s projektantmi v rámci projektovej prípravy

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Názov spoločnosti: Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany
Adresa: Pri Šajbách 12
83106 Bratislava-Rača
Kontaktná osoba: Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany
Kontaktné údaje: Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Pri Šajbách 12
Slovensko

+421245529855