Údržbár, elektromechanik, elektrotechnik

09.10.2018
Spoločnosť: Motory International, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Nové Zámky, Komárňanská cesta 13, 94043
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Elektromechanik
Elektrotechnik
Technik
Údržbár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Mechanická oprava, údržba a nastavovanie strojov a zariadení.

• Spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.

• Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.

• Vykonávanie bežných údržbárskych prác v objekte podľa pokynov priameho nadriadeného.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 576
Iné výhody:

po skúšobnej dobe navýšenie platu dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Motory International, s.r.o.
Adresa: Komárňanská cesta 13
94043 Nové Zámky
Slovensko
Kontaktná osoba: Motory International, s.r.o.
Kontaktné údaje: Motory International, s.r.o.

Komárňanská cesta 13