Účtovník/čka

09.10.2018
Spoločnosť: INZI SK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Šurany, Nitrianska 16, 94201
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Účtovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

účtovné a administratívne práce pod vedením hlavnej účtovníčky

evidencia, účtovanie a kontrola došlých faktúr

účtovanie bankových výpisov, pokladne

kontrola dodávateľských záväzkov podľa doby splatnosti

príprava reportov

príprava faktúr na úhradu

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 700

základná mzda (brutto) - minimálne od 700,- Eur - závisí od Vašich pracovných skúseností a vedomostí

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosť podvojného účtovníctva a príslušnej legislatívy
odolnosť voči stresu
ochota učiť sa nové veci

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: INZI SK s.r.o.
Adresa: Nitrianska 16
94201 Šurany
Slovensko
Kontaktná osoba: INZI SK s.r.o.
Kontaktné údaje: INZI SK s.r.o.

Nitrianska 16
Slovensko

+421356507216