Učiteľ hry na saxafón

09.10.2018
Spoločnosť: Základná umelecká škola J. L. Bellu

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Hodžova 5, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Učiteľ na strednej škole
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyučovanie hry na saxafón

Požiadavky na zamestnanca

Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Internet - elementárna

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Základná umelecká škola J. L. Bellu
Adresa: M.M.Hodžu 5, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: Základná umelecká škola J. L. Bellu
Kontaktné údaje: Základná umelecká škola J. L. Bellu

M.M.Hodžu 5, Liptovský Mikuláš, 03101

0948 044 384