Triedička textilu

09.10.2018
Spoločnosť: Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta 2, 90301
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- triedenie second hand textilu podľa stanovených kritérií,

- príprava tovaru pre obchody (dôraz na kvalitu),

- manipulácia s textilom, obuvou a doplnkami (práca na výkon).

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:15 do 15:45
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 600

- práca na plný úväzok a v prípade obojstrannej spokojnosti pracovný pomer na dobu neurčitú

- jednozmenná prevádzka (prac. doba 7,15 - 15,45, hod.)

- doprava z/do Trnavy, Galanty, Bratislavy zabezpečená zdarma

- stravné lístky v hodnote 3,50 EUR

- vernostný bonus vyplácaný 2x ročne s nárastom až do výšky 500 Eur/rok

- bonus za 2 odpracované soboty 100 Eur v čistom (soboty sú dobrovoľné)

- 30% zľava na nákup tovaru v našich predajniach

- pitný režim

- pracovné oblečenie

- letné akcie, vianočný večierok

- bezproblémový prístup z ostatných miest pomocou medzimestskej dopravy - zastávka priamo pred Logistickým parkom

Ponuka je vhodná aj pre cudzích štátnych príslušníkov

Ponuka je stále aktuálna - rozširujeme obchodnú sieť.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- ochota a chuť pracovať fyzicky (práca v stoji)
- dobrý zdravotný stav
- vzťah k móde, základný prehľad v textilných materiáloch
- prehľad v módnych trendoch a značkovom oblečení

Pohovory sa konajú každý pracovný deň o 10.00 hod v Logistickom parku DC2 v sídle firmy. Na pohovor je potrebné sa dostaviť osobne. So sebou si doneste životopis. Každý uchádzač je vítaný.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Textile House for EURO TRADE, s.r.o.
Adresa: Diaľničná cesta 2
90301 Senec
Slovensko
Kontaktná osoba: Textile House for EURO TRADE, s.r.o.
Kontaktné údaje: Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Diaľničná cesta 2
90301 Senec