Špecializovaný predajca elektronáradia a potrieb pre remeselníkov

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Ivan Vavrovič LIPTOVCONSULT

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Komenského , 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Predavač
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj na predajni (90%) aj v teréne (10%), príjem a výdaj tovaru, montážne práce a základné servisné úkony

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:30 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

technické zručnosti, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Ivan Vavrovič LIPTOVCONSULT
Adresa: Komenského 1931/18, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: Ing. Ivan Vavrovič LIPTOVCONSULT
Kontaktné údaje: Ing. Ivan Vavrovič LIPTOVCONSULT

Komenského 1931/18, Liptovský Mikuláš, 03101

0903 801 985